Dystrubutorem skanerów 3D Aicon/Breuckmann w Polsce jest Cad-Mech - projektowanie maszyn

O firmie

Firma Cad-Mech Sp. z o. o. jest biurem konstrukcyjno-projektowym z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie projektów mechanicznych oraz automatyki. Projektujemy, wykonujemy i wdrażamy maszyny i urządzenia specjalne oraz całe linie produkcyjne. Naszą specjalnością są maszyny do obróbki blach.

Nasze projekty przygotowujemy bardzo starannie od koncepcji, produkcję, całą logistykę dostaw po montaż i uruchomienie koncząc na szkoleniu personelu.

Posiadamy wyszkoloną i doświadczoną kadrę, współpracujemy z doświadczonymi fachowcami w dziedzinie automatyki, automatyzacji procesów produkcyjnych, logistyki i mechaniki, aerodynamiki i innych dziedzin przemysłu.

Oferta naszej firmy to różne maszyny dla przemysłu hutniczego, walcarki, rozkrawarki, maszyny do cięcia i gięcia blach, urządzenia do rozwijanych dachów membranowych, urządzenia specjalne, podejmujemy się projektowania urządzeń nietypowych.


W swojej ofercie mamy również sprzedaż sprzętu: drukarek 3d oraz skanerów 3d.

W firmie posiadamy również własną prototypownię w której w której świadczymy usługi skanowania 3D oraz drukowania 3D. 
 
W 2010 roku firma Cad-Mech została oficjalnym przedstawicielem firm:

Firma Breuckmann pełni kluczową rolę w tworzeniu skanerów 3d i optymalizacji pomiarów 3D. 
Jest pionierem innowacji, liderem rozwoju przemysłu cyfrowego 3D i systemów pomiarowych 3d.
Wysoka precyzja, wydajność, bezkonkurencyjna jakość oraz zautomatyzowane procesy produkcji to cechy charakterystyczne drukarek 3d firmy 3D Systems.
Korporacja 3D Systems to producent wysoce zaawansowanych technologicznie systemów do drukowania przestrzennego 3D. 

Rodzina systemów modelowania 3d i drukowania 3D, Stereolitografii oraz Selektywnego Spiekania Laserem proszków poliamidowych używana jest do tworzenia modeli 3d produktów, precyzyjnych i funkcjonalnych, prototypów, modeli odniesienia przy produkcji narzędzi i produktów końcowych.
Wysoka precyzja, wydajność, bezkonkurencyjna jakość oraz zautomatyzowane procesy produkcji to cechy charakterystyczne drukarek 3d firmy 3D Systems.

Więcej o drukarkach 3d na naszej drugiej stronie www.3dsystemspolska.pl.