Dystrubutorem skanerów 3D Aicon/Breuckmann w Polsce jest Cad-Mech - projektowanie maszyn

BendingStudio

BendingStudio - Oprogramowanie do przetwarzanie oraz analizy danych związanych z procesem gięcia rur i przewodów.

Od rysunku do uzyskania efektu końcowego, wymaganych jest kilka kroków, a każdy z nich dodatkowo wymaga określonego zbioru danych. Oprogramowanie firmy AICON o nazwie BendingStudio to przyszłościowe narzędzie, które łączy w sobie wszystkie dane potrzebne w wytwarzaniu giętych rur i przewodów- skończywszy na produkcji, a przechodząc po kolei przez wszystkie etapy związane z planowaniem i kontrolą jakości.

Jest to jedyne takie narzędzie, które łączy i przetwarza wszystkie niezbędne dane z naciskiem na procesy metrologiczne. W połączeniu z systemem TubeInspect, oprogramowanie BendingStudio oferuje wydajne i nastawione na użytkownika rozwiązanie związane z procesem wytwarzania elementów giętych.

Pobierz broszurę [PDF]
Aicon BreuckmannBendingStudio
Aicon Breuckamnn BendingStudioAicon Breuckamnn BendingStudioAicon Breuckamnn BendingStudioAicon Breuckamnn BendingStudio

Produkt finalny dzieli od myśli inżynierskiej kilka etapów: od planowania produkcji, poprzez wytwarzanie a na kontroli jakości kończąc.

Nawet gdy każdy mówi o tym samym detalu, każda z tych osób oczekuje innych danych. Ponieważ często dane te nie są połączone ze sobą, oprogramowanie BendingStudio wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom:
To jest przybliżenie oprogramowania BendingStudio: BendingStudio łączy wszystkie dane należące do konkretnego detalu i pozwala producentowi kontrolować, wizualizować i udokumentować wszelkie zmiany na różnych etapach procesu. Wszystkie dane pozostają w jednym miejscu i nic nie umyka uwadze.